Зустрічаємо спекотне літо: 5 простих порад для охолодження повітря в будинку

Дуже сподіваємось, що все таки літо до нас прийде,  і настане пора жарких сонячних днів.

Однак для багатьох високі температури на термометрі – причина для паніки. Як уникнути душноти в приміщенні і які поради допоможуть охолодити ваш будинок – в нашому новому матеріалі.

Поставте миску з водою перед вентилятором

Якщо ви щасливий володар вентилятора, то цей лайфхак для вас. Коли лід буде танути, вентилятор, навіть невисокій потужності, зможе підхопити холодне повітря і розвіяти його в кімнату. Такий же принцип спрацює, якщо накрити вентилятор холодної мокрою ганчіркою.

Залишайте штори закритими протягом дня

Всі ми вранці йдемо відкривати ширше штори і жалюзі, щоб пустити в будинок світло і швидше прокинутися. А ще їдемо на роботу і залишаємо будинок нагріватися під променями сонця. За весь день приміщення нагріється, як теплиця, а косметика, паперові та електронні приналежності можуть зіпсуватися. Краще залишайте штори закритими, хоча б поки сонце в зеніті.

Відкривайте всі вікна відразу після заходу сонця

Під час спеки звичайно ж хочеться відкрити всі вікна навстіж. Але цього краще не робити, а відкрити вікна, коли сонце зайде і стане прохолодно. Експерти стверджують, що для циркуляції свіжого повітря і для здорового сну необхідно відкривати вікна на всю ніч.

Домашні рослини – наші кращі друзі

Зелені рослини мають чудову здатність вбирати частина теплого повітря. А ще домашні рослини виділяють частки вологи, що допомагають злегка остудити атмосферу в приміщенні. Тому радимо подумати про поповнення домочадців і відвідати магазин ботаніки.

Всі лампочки повинні бути погашені!

Ні, ніхто не змушує вас сидіти весь день з закритими шторами і без світла. Якщо існує необхідність, включайте стільки лампочок, скільки потрібно. Однак пам’ятайте простий закон фізики – лампочки швидко нагріваються і виділяють тепло.

Вам може сподобатись
Коментарі
Завантаження...