Як зберегти стосунки на відстані: 11 порад, які вам допоможуть

Режим самоізоляції навесні минулого року в черговий раз дав нам зрозуміти, що, навіть якщо ми живемо в одному місті, ми не завжди можемо бути поруч з улюбленими. А якщо мова йде про закоханих з різних міст і навіть країн – чи може у таких відносин бути шанс на успіх? Як показує досвід багатьох пар, шанс є. Ми зібрали кілька корисних порад, які допоможуть зберегти любов, навіть якщо між вами тисячі кілометрів.

Обговоріть все заздалегідь

Якщо вам доведеться розлучитись на якийсь час, заздалегідь обговоріть важливі для обох партнерів моменти. Ви повинні чітко розуміти, куди рухаються ваші відносини: чи можете ви підтримувати спілкування на відстані протягом декількох тижнів, місяців або років? Чи готовий один з партнерів в майбутньому змінити місце проживання і роботу, щоб бути зі своєю другою половинкою? Близька вам ідея вільних відносин або ви серйозно налаштовані на створення сім’ї? Можливо, в результаті обговорення ви зрозумієте, що у вас різні погляди на те, яким буде ваше спільне майбутнє, але зате ці питання допоможуть уникнути непорозумінь. А якщо у вас буде чіткий план того, як буде розвиватися ваш роман, вам буде простіше підтримувати відносини на відстані.

Частіше спілкуйтеся

Порада може здатися банальною лише на перший погляд, але в житті все набагато складніше. На те, як часто ви будете спілкуватися один з одним, впливають бажання обох партнерів, кількість вільного часу, якість зв’язку і навіть часові пояси. Незважаючи на перешкоди, робіть все можливе, щоб зв’язуватися один з одним кожен день: поділитися новинами і дізнатися, як справи. Це допоможе вам обом відчути, що ви все ще займаєте важливе місце в житті один одного і навіть на відстані знаходите час, щоб поспілкуватися.

Вибирайте різні канали зв’язку

Якщо перший час після розлуки підтримувати спілкування за допомогою телефону або відеочату досить просто завдяки ентузіазму партнерів, то через кілька місяців подібного режиму віртуальне спілкування починає набридати. Щоб цього не сталося, намагайтеся використовувати різні канали зв’язку – не тільки текстову переписку і дзвінки, але і аудіоповідомлення, листи на пошту, відеоповідомлення і відеодзвінки. По-перше, такий формат дозволить довше зберігати інтерес, а по-друге, вам буде простіше вибирати спосіб для зв’язку в залежності від завантаженості.

Розповідайте про своє життя

Діліться один з одним подіями, які сталися протягом дня, емоціями та враженнями, кумедними ситуаціями, в яких опинилися. І задавайте партнеру питання про те, як пройшов його день. Цікавтеся тим, що відбувається по той бік екрану, щоб показати людині, що ви дбаєте про нього і хвилюєтеся.

Продумайте спільні активності

Завдяки розвитку різних сервісів у нас з’явилася можливість не тільки спілкуватися, але й віртуально проводити разом час. Йдеться про різні онлайн-ігри, онлайн-кінотеатри, в яких можна разом подивитися і обговорити фільм. Також під час пандемії з’явилися сервіси, які дозволяють віддалено пройти квест. Віртуальні музеї, виставки і театри допоможуть вам урізноманітнити дозвілля. Також можна займатися спільним приготування їжі: просто включити відеочат і спілкуватися в процесі приготування вечері, щоб створити видимість того, що ви зовсім поруч один з одним.

Ходіть на прогулянки

Згадайте, як герої комедії «Змішані» з Адамом Сендлером і Дрю Беррімор вирушили в кінці фільму на спільну прогулянку незважаючи на те, що знаходилися в різних країнах. За допомогою смартфона і відеочату ви можете разом з коханим погуляти по місту, в якому живете, показати пам’ятки, зробити велопрогулянку або пробіжку по парку і навіть посидіти в кафе. Все обмежено лише вашою фантазією і зарядкою на телефоні.

Використовуйте сучасні технології

У нас з’явилося досить багато можливостей підтримувати контакт один з одним, але ніщо не зможе замінити приємне відчуття від дотику до свого партнера. На щастя, в останні роки було розроблено кілька девайсів, які частково вирішують цю задачу. За допомогою деяких фітнес-браслетів ви можете відправити коханій людині вибраціі в ритмі биття серця або використовувати синхронізовані кільця, які імітують дотик людини. Звичайно, всі ці «іграшки» є лише тимчасовим заходом, але чому б не внести у ваші стосунки трохи непередбачуваності?

Влаштовуйте сюрпризи

Навіть перебуваючи за тисячі кілометрів один від одного, ви можете порадувати другу половинку приємними сюрпризами. Наприклад, замовити квіти або доставку суші, надіслати цукерковий букет або букет із сухофруктів. Не забувайте надсилати поштою подарунки (необов’язково дорогі, це можуть бути просто зворушливі сувеніри), а також листівки і навіть листи.

Заздалегідь плануйте зустрічі

І все ж спілкування по смартфону і Zoom не зможе замінити зустрічі в офлайні, тому використовуйте будь-яку можливість, щоб побачити один одного. Складіть графік відпусток і поїздок на кілька місяців вперед, щоб знати, коли у вас з’явиться час для зустрічі. Очікування цього хвилюючого моменту, коли ви нарешті зможете обійняти кохану людину, буде нагадувати про силу ваших почуттів.

Довіряйте один одному

Будь-які, навіть самі гармонійні відносини можна зруйнувати ревнощами і недовірою до партнера. Але якщо ви перебуваєте далеко один від одного, справлятися зі своїми сумнівами стає набагато складніше. І все ж не намагайтеся контролювати кожен крок свого партнера і регулярно влаштовувати допити на тему того, де він був і з ким. Намагайтеся довіряти людині або хоча б не показувати відкрито свою ревнощі. А якщо у вас з’явилися серйозні підстави підозрювати партнера в невірності, викличте його на відверту розмову.

Відпочивайте один від одного

Якщо у вас стосунки на відстані, це не означає, що ви зобов’язані щовечора проводити один з одним по різні боки екрану. Не забувайте виділяти час для себе, свого відпочинку і захоплень, зустрічей з друзями і веселих активностей. Живіть повноцінним життям, і тоді ваш роман в режимі “віддаленості” не буде нагадувати рутинну обов’язок.

Вам може сподобатись
Коментарі
Завантаження...