Site icon Жіночий журнал ZVABLIVO.com.ua

Як освіжити відносини з коханим

Іноді бувають моменти, коли розумієш, що відносини котяться в прірву. Уже й говорити не цікаво, і ходити разом нікуди не хочеться і навіть не хочеться просто поруч знаходиться. Що це означає? А це означає, що вам набридла ваша друга половинка, що її надто багато в вашому житті. Але не переживайте, все можна обернути в свою сторону і зробити відносини насиченими і цікавими.

Спосіб номер один. Для того, щоб  освіжити відносини , випробуйте свого коханого в невідомій досі ситуації – як він буде себе вести на офіційному прийомі, скажімо, якщо ви там разом ще не були. Хочеться чогось екстремального – йдіть покататися на ковзанах, або спробуйте роуп-жампінг (стрибки з еластичною мотузкою з мосту). Спробуйте нові емоції, тільки обов’язково разом, інакше питання «як освіжити стосунки?» відпаде саме собою – у одного будуть нові враження, а другий буде нудьгувати.

Спосіб номер два. Поговоріть по душах. Попередьте один одного про те, що злиться на сказане в цей момент не варто, можливо вам тільки цього й не вистачало. Багато пар страждають від недомовленості. Проговоріть все і вам обом стане легше. До того ж, таким чином ви знайдете причину своїх негараздів і спільного занудства.

Спосіб номер три. Поїдьте куди-небудь разом. Так, це освіжає емоційну стриманість і викликає бурю позитивних емоцій. Це не обов’язково відпочинок на Карибських островах. Це може бути навіть поїздка до бабусі в село – головне, щоб разом.

Спосіб номер чотири. Цей спосіб – крайній захід і його варто застосовувати тільки тоді, коли ви вже дуже сильно набридли один одному. У такому випадки одному слід поїхати на день-два у відрядження або в баню з друзями. Також хороший варіант, коли обидва йдуть з друзями гуляти. І свіжі емоції і відпочинок один від одного.

Спосіб номер п’ять. Він називається «загальний ворог» або труднощі об’єднують». Вам варто знайти того, на кого ви обидва будете зривати свої негативні емоції. Тільки це ні в якому разі не повинні бути діти і батьки, також не варто вплутувати сюди друзів. Якщо ви хочете від душі викричатися – поговоріть про політику. 🙂

Exit mobile version