Секс проти стресу

Стрес і секс . Про те, що секс є ліками від багатьох хвороб, відомо досить давно. Але як часті стреси відбиваються на інтимному житті пари взагалі? Як вчинити, якщо через вплив стресу зовсім не хочеться близькості?

По суті, стрес – це реакція організму на фактори впливу з зовнішнього середовища. Розлад апетиту або сну, зниження працездатності – все це може стати симптомами стресового стану для людини. Секс від стресу – прекрасний спосіб лікування, тому не варто нехтувати цим методом лікування.

Однак, якщо стрес у однієї зі сторін: чоловіка чи жінки, затягнувся, може не виникнути бажання інтимної близькості. Думки про секс можуть викликати відторгнення, оскільки всім відомо, що для сексу потрібно докладати фізичні зусилля, за якими неодмінно йде втома. Для початку постарайтеся відпочити і просто добре виспатися. Цілком можливо, що солодко поспавши вам захочеться набагато більшого, ніж просто сон.

Крім того, тривала відсутність статевих стосунків саме по собі негативно відбивається на стані здоров’я. Гормональний фон у жінок набагато сильніше, а тому до стресу може додатися агресивні реакції, зайва емоційність і неуважність.

Створення романтичної обстановки допоможе налаштуватися на правильний лад і переключиться з сумних думок на більш позитивні. Якщо хтось із партнерів проявить увагу і ініціативу, цілком можливо, у відповідь вчинок не змусить себе чекати. Після того, як ви приймете корисні ліки – секс проти стресу, ви відразу ж оціните поліпшення загального стану здоров’я, самопочуття і настрою. Тому, не забувайте про проведення профілактичних занять любов’ю, щоб стрес взагалі не відвідував вас. Так ви зможете ефективно побороти будь-яку стресову ситуацію.

Коментарі
Завантаження...