Йога. Поради для початківців

Як відомо, йога – це найдавніша практика, яка існує для створення гармонії тіла і духу.

Але у багатьох зацікавлених людей виникає незмінне питання: з чого ж почати курс вивчення цієї чудової практики?

1. Найголовніше не займатися самонавчанням. Існує велика кількість центрів, які присвячені цьому чудовому заняттю. Однак є і безліч самовчителів, які стверджують, що йога для початківців дома – це легко і просто. Домашня йога для початківців – це не дуже гарна ідея, оскільки тільки досвідчений майстер може знайти індивідуальний підхід до кожного новачка, давши потрібні поради і знання.

2. Не забувайте про інтуїцію. Якщо ви вже вибрали центр йоги і готуєтеся йти на заняття, налаштуйтеся на правильний лад, який дасть змогу прислухатися до внутрішнього голосу. Ви не повинні відчувати дискомфорт або напругу під час занять.

3. Йога дорівнює здоров’я. Левова частка практик йоги займається саме очищенням організму. Якщо ви не будете допомагати собі здоровою дієтою і нормальним режимом дня, навряд чи вам вдасться отримати користь від занять йогою. І ще, обов’язково відмовтеся від шкідливих звичок у міру можливості.

4. Починайте поступово. Заняття йогою обов’язково включають в себе гнучкість тіла. Курс йоги для початківців повинен враховувати те, що у кожного новачка свій рівень гнучкості тіла. Якщо ви відчуваєте, як щось йде не так, краще припинити виконання вправи і попросити тренера допомогти вас.

5. Кількість переходить в якість. Не забувайте, що користь йоги не з’явиться для вас після декількох занять. Та й тіло ваше тільки почне входити в потрібний робочий ритм. Щоб домогтися істотних результатів, необхідно проводити постійну роботу над собою.

Вам може сподобатись
Коментарі
Завантаження...