Христина Соловій знялась у відвертій фотосесії для Playboy

Українська співачка Христина Соловій засвітилася у відвертій фотосесії для популярного чоловічого журналу. Фото співачки та її інтерв’ю з’явилися у журналі Playboy.

Виконавиця поділилася цією новиною на своїй сторінці у Facebook та пояснила чому погодилася на пікантну зйомку, пише видання NEWSKORR.com

“Десь із 5 класу я чула безліч об’єктивацій мого тіла, непроханих оцінок і порад з приводу довжини моїх спідниць, яскравого мейкапу чи “провокативної” поведінки. На щастя, мені поталанило з рідними, які приймали всі мої експерименти із зовнішністю і разом з ними приймали мене”, – написала Соловій.

Також дівчина назвала сміливу фотосесію ознакою виходу з-під “токсичного контролю суспільства над проявами її сексуальності”.

“Мені 28, і я почуваюсь достатньо самобутньою та красивою, аби дозволити собі бути відвертою на фото, відео чи на сцені заради свого задоволення. Коли я, 22-річна “квіточка” української музики (чи ваш улюблений епітет), вперше отримала пропозицію публікації відвертих фото, я злякалась. І потрапила у відому пастку “а що скажуть люди?”. І люди неодноразово розповідали, як їм належить моє тіло, і що я маю з ним робити, а що – ні. Моє тіло — моє діло”, – резюмувала співачка.

Коментарі
Завантаження...